január 18, 2019

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Bitka v bare so spevákom vyšla futbalového reprezentanta na 370.000 eur a bude to drahšie... Featured

Arda Turan (Medipol Basaksehir) Arda Turan (Medipol Basaksehir) Medipol Basaksehir

Turecký futbalový klub Medipol Basaksehir potrestal stredopoliara Ardu Turana pokutou 370.000 eur za incident v nočnom klube v Istanbule.

V pondelok prokuratúra informovala, že 31-ročného reprezentanta obviní zo sexuálneho obťažovania a nelegálneho držania zbrane. Pre Turana bude žiadať nepodmienečný trest odňatia slobody vo výške dvanásť rokov a päť mesiacov.

"Chceme zdôrazniť, že konanie, ktorého sa podľa medializovaných informácií dopustil náš hráč, nemá nič spoločné s etickými a profesionálnymi princípmi klubu," citovala agentúra DPA vyhlásenie klubu.

Turan sa v minulý týždeň pobil v jednom z istanbulských nočných klubov s popovým spevákom Berkayom Sahinom. Konflikt vypukol údajne po tom, čo mal hráč nevhodné sexuálne poznámky na adresu umelcovej manželky. Sahina udieral do tváre a ten skončil v nemocnici so zlomeným nosom. Hráč tam za ním prišiel a vyhrážal sa mu so zbraňou.

Stredopoliar dostal v marci 16-zápasový trest a pokutu po tom, čo v domácom stretnutí napadol čiarového rozhodcu. Bývalý hráč Atletica Madrid a Barcelony sa v auguste vrátil do tureckej reprezentácie.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on utorok, 16 október 2018 16:41

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.